Astroloji

Koç
İş hayatınız, kariyeriniz, hedeflerinizle ilgili bazı kaygı ve endişeleriniz olabilir, kendinizi kararsız hissedebilirsiniz. Mevcut planlarınıza bağlı kalarak, duygusal davranışlardan uzak ve sabırlı olmaya özen göstermelisiniz.
Boğa
Dolunay yabancılar, yurt dışı, seyahat veya yüksek öğretimle ilgili bir konuyu gündeme getirebilir. Önemli bir adım atmadan önce etraflıca düşündüğünüzden ve objektif değerlendirmeler yaptığınızdan emin olmalısınız.
İkizler
Dolunay iş ve para konularında, ortak yatırım, girişimler alanında bir konuyu gündeme gelebilir. Eşinizin, sevgilinizin işiyle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Pek çok konuyu daha net ve berrak şekilde görebilirsiniz, sezgileriniz oldukça yüksek.
Yengeç
İkili ilişkiler açısından hassas bir dolunay olabilir. Karşıtlıklar, zıt kutuplar söz konusu olabilir. Olayları ve insanları biraz daha akışına ve oluruna bırakabilmelisiniz. Belirsizlikler karşısında, güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.
Aslan
Oğlak burcunun son derecelerindeki dolunay sağlığınızla ilgili bir konuyu gündeme getirebilir. Daha önce farkında olmadığınız veya üzerinde durmadığınız sağlığınızla ilgili bir durumun ayırdına varabilirsiniz. Gündelik yaşantınızı etkileyebilecek bir durum söz konusu olabilir.
Başak
Dolunay kişisel beklenti, istek, heves ve sizi motive eden şeylere ışık tutuyor. Bunları sorgulayabilir, kendi içinizde birtakım kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevdikleriniz mercek altında olabilir. Gerçekçi, objektif, planlı hareket etmeye özen göstermelisiniz.
Terazi
Aile yaşantınızla, evinizle ve yuvanızla ilgili bir konu gündeme gelebilir. Daha önce fazla üzerinde durmadığınız, ertelediğiniz, yok saydığınız bir konu olabilir. Dolunayların gerçekleri görme ve bir nevi yüzleşme zamanı olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.
Akrep
Dolunay yakın çevreniz, masa, sıra, iş, yolculuk arkadaşlarınız, komşularınızla ilgili bir konuyu gündeme getirebilir. Daha önce fark etmediğiniz bir durumun farkına varabilirsiniz. Sezgileriniz bunda büyük rol oynayabilir ancak karar alırken objektif olmaya çalışmalısınız.
Yay
Kendinize, sahip olduklarınıza duyduğunuz güveni sorguladığınız bir dolunay olabilir. Kaynaklarınızı, yeteneklerinizi gözden geçirebilirsiniz, geçirmelisiniz de. Sezgileriniz, hisleriniz size yol gösterebilir, ancak kararlarınızda gerçekçi olabilirsiniz.
Oğlak
Burcunuzun son derecelerinde gerçekleşen dolunayın genel temasında karşıtlıklar var. Kendini tanımanın, kendinin farkında olmanın, karşınızdaki kişiyi anlamaktan geçtiğini düşünebilirsiniz. Belirsizlikleri aşarken sezgileriniz yön gösterici olabilir.
Kova
Evrensel temalar, mistik, spiritüel konular, astroloji ilginizi daha fazla çekebilir. Kontrolünüz dışında gelişen ve pek de müdahale edemediğiniz konularda bu ilgi alanları yardımınıza koşabilir. Maneviyatınız güçleniyor.
Balık
Sosyal konularda, arkadaşlık ilişkilerinizde daha önce farkında olmadığınız bir durumun ayırdına varabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplarda veya bir arkadaşınızda daha önce görmediğiniz veya ihmal ettiğiniz bir durum çarpıcı şekilde karşınıza çıkabilir.